Site – Apartman Temizliği

Bilindiği üzere apartmanlarda temizlik işleri yönetime kuvvetli bir maliyet oluşturmaktadır. Bu noktada Parken Temizlik Şirketi olarak 7/24 saat hizmet veren mobil ekibimiz ister gündüz ister gece,
Küçük çaplı apartman ve Sitelerde ortak alanların temizliği, bakımı ve aynı zamanda bahçe ve çevre temizliğinin periyodik zamanlarda yapılması hizmeti vermektedir.

Asansör boşlukları, Merdiven sahanlıkları, Bodrum, Merdiven ve Bazaları, Depo ve Sığınakların Temizliği, Su Deposu Temizliği, Ortak alanlar iç ve dış cam temizliği,Çatı katı gibi alanların temizliği, İstenildiği taktirde çok uygun fiyatlara granit, mermer ve fayans alanların cilalama işlemi özenle yaparak, Temizlik kimyasallarımızda çevreye duyarlı haşere oluşumuna engel olan fakat insan sağlığına zararı olmayan temizlik maddeleri kullanıp apartman yönetimlerinin üzerinden büyük bir yük alınır.

 

Apartman veya Site yönetiminin isteğine bağlı olarak, haftada 1 veya 2 gün, ayda belirli günler veyada 1 kereye mahsus olarak temizlik işlerini yaparak personel maliyeti hafifletilir.

Apartman temizliğinde uzmanlaşmış ekibimizle gündelik usulü ücretlendirme yaparak Adana Temizlik Şirketleri Arasında farklı bir yere sahip olduğumuzu göstermek tek amacımızdır.

Temizlik Ücretlerini minimumda tutarak müşterilerine önemli bir çözüm ortağı olma konusunda iddialıyız.
Hiç Bir Şey Sizin Güveninizden Daha Önemli Değildir.

İLETİŞİM : 0536 276 73 96

İzmir Kürtaj Medyum