Cam Temizleme

Bir şirketin dış görüntüsü, şirket hakkında ilk intibayı uyandırmaktadır. Çünkü, iş yerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Bu yüzden iş yerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir.
Dış cephe temizliğini yılda en az 2 defa yapılmasını öneriyoruz. Çünkü, kar, yağmur gibi doğal hava etkileri dış cephede oksitlenmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yılda en az 2 defa yapılacak dış cepte temizliği, dış cephenin oksitlenmesini önleyecektir.

Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır. Parken Temizlik olarak her yerin temizliğinde olduğu gibi dış cephe temizliğine de özen gösteriyoruz.
Parken Temizlik olarak cam temizliğinde aşağıdaki maddeleri uyguluyoruz.

Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından yerinde inceleme yapılır.
Çerçevenin çeşidi ve camların temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
Dış cepheniz hangi maddeden yapılmış olursa olsun TSE belgesine sahip ürünlerle, dış yüzeye uygun maddeleri kullanarak temizliyoruz.
İstediğiniz süreçlerde binanızın cam temizliğini yapabiliyoruz.

Parken Temizlik, cam temizliğini uygularken kullanılan temizlik malzemelerinin hiç biri dış yüzeye zarar vermemektedir. Ayrıca binanızın yüksek olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Özel donanımlı vinç sistemimiz ile en yüksek yerleri bile pırıl pırıl yapıyoruz. Sizde deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak istiyorsanız telefonla randevu alarak bize ulaşabilir, sizleri şirketinizin temizliği konusunda bilgilendirebiliriz.

İLETİŞİM : 0536 276 73 96

İzmir Kürtaj Medyum