Koltuk Takımı Yıkama

Evde ve işyerinde en çok zaman geçirdiğimiz eşya koltuklarımızdır. Bu nedenle koltuklar belirli aralıklarla mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmalıdır. Koltuk temizleme ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok meyillidir. Nasıl ki elbiselerimizi, evimizi, halılarımızı düzenli şekilde yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarımızı da belli periyotlarda yıkatmalıyız. Ailenizin, çocuğunuzun, eşinizin; çalışanlarınızın sağlığını tehlikeye atmayın.

Koltuklarınızı temizlemek için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen, titizlik gerektiren bir işlemdir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alıp, bununla birlikte profesyonel birikimimizi de ekleyerek çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınızı garanti ediyoruz. Koltuk Temizliği hizmeti dört aşamada gerçekleştirilmektedir.

Birinci aşamada yıkanacak olan koltuk kumaşı incelenir ve kumaş yapısına uygun temizlik malzemesi seçilir.
Yıkama yapılacak koltuk bütünüyle şampuanlı su serperek ıslatılır. Bir süre bekletildikten sonra hassas fırçalarla kumaş yüzeyi fırçalanarak birikmiş olan kirler ve mikroplar temizlenir.
Yıkama yapılan Koltuk üzerinde bulunan lekeler tespit edilerek lekenin türüne göre leke çıkarıcı kimyasallar seçilir. Ihtiyaç olan fırçalama yapılarak gereken temizlik sağlanır.
Koltuk Temizliği’nin bu son aşamasında Koltuğunuzun bütün kumaş yüzeyi Püskürtme Emme sistemiyle çalışan en son model makinalarımızla durulanarak Koltuk kurumaya bırakılır. 5-6 saat içerisinde tertemiz ve sağlıklı koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Unutmayın; Koltuk Yıkamada temizlik ve hijyen bizim işimiz !!!

İLETİŞİM : 0536 276 73 96

İzmir Kürtaj Medyum