Adana Temizlik Şirketleri

Adana temizlik şirketleri arasında bir çok firma bulunmasına rağmen Parken Temizlik tecrübesi ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Adana temizlik şirketleri dediğimiz de bu yüzden ilk önce akla Parken temizlik gelmektedir. 

Adana Temizlik Şirketleri

Adana ve civarında yer alan ilçelere hizmet veren temizlik şirketlerinden bahsedeceğimiz için genel olarak bu başlığı kullanmaktayım. Parken temizlik Adana ve civarında bulunan Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir gibi ilçelere de temizlik hizmeti vermektedir. Genel prensibi daima müşteri memnuniyeti olan firmamız kalitesi ve tecrübesi ile sizlere uzun yıllar hizmet veremeyi hedeflemektedir.

Başlıca temizlik hizmetlerimiz şunlardır; 

  • Is Yeri – Ofis Temizligi
  • Insaat Sonrası Temizlik
  • Su Deposu Temizligi
  • Ilaçlama
  • Site – Apartman Temizligi
  • Cam Temizleme
  • Koltuk Takımı Yıkama
  • Tıkanmıs Su Boruları Temizligi
  • Kalorifer Petek Temizligi
  • Baca Temizligi

İş Yeri – Ofis Temizliği

Genel olarak işyerlerimizin sorunu vakitsizlik sebebiyle temizlik işlerini halledememeleridir. Parken temizlik olarak zamanında ve doğru periyotlar ile işyerlerinizin temizliğini sizlerin sağlığını ön planda tutacak şekilde temizlemektir. 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası civarda bulunan kirlenmeler için profesyonel bir destek şarttır. Parken temizlik olarak bu konuda ki tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Adana İnşaat Sonrası temizliği dendiğinde akla ilk gelmemiz bizim için en büyük referanstır.

Su Deposu Temizliği

Su deposu temizliği zahmet ve tecrübe gerektiren bir temizlik şeklidir. Bulunduğumuz bölge yapısı sebebiyle bir çok su deposu bulunmaktadır. Bu su depoları düzenli aralıklarla hijyenik bir biçimde temizlenmelidir.

İlaçlama

Temizlik konusunda ki tecrübemiz ve genişleyen ekibimiz ile Adana bölgesinde ilaçlama hizmetlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Bu hizmetimiz de kullandığımız tüm ekipmanlar dezenfekte edilmiş ve sağlığınıza asla zarar vermeyecek şekilde planlanmıştır.

Site – Apartman Temizliği

Site, apartman temizlikleri genellikle aylık veya haftalık periyotlar ile yapılması gereken ve genel olarak sağlığınıza en çok etki eden yerlerdir. Bu konular kesinlikle tecrübeli bir ekibe sahip olan firmalar ile çözülmelidir.

Cam Temizleme

Özellikle yüksek alanlar ve fabrika camlarının temizlenmesi kişiler için sorun olabilmektedir. Bu konuda ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile sizlerin yanındayız.

Koltuk Takımı Yıkama

Koltuk takımlarınızı gerekli dezenfekte işlemleri eşliğinde yıkayarak olabileceği en temiz ve şık hale getirip sizlere teslim ediyoruz. Adana temizlik firmaları arasında bu konuda rakipsiz olduğumuzu ilk çalışmamızın ardından anlayacağınızı garanti ederiz.

Tıkanmış Su Boruları Temizliği

Tıkanmış su boruları hem pis-kirli su sorunu yaratmakta hem de çeşmelerimizden daha az su gelmesine sebep olmaktadır. Teknolojik ekipmanlarımız sayesinde kısa sürede tıkanmış su borularınızı halledeceğimize emin olabilirsiniz.

Kalorifer Petek Temizliği

Kaloriferleriniz daha az yakıt harcaması ve daha yüksek ısı vermesi adına belirli periyotlar ile temizlenmesi gereken eşyalardır. Bu konuda adana temizlik şirketleri arasında yer alan Parken Temizlik olarak performans garantisi sunmaktayız.

Baca Temizliği

Baca temizliği sağlık ve hijyenik açıdan her sene yapılması gereken temizliklerdendir. Kesinlikle es geçilmemesi gereken bu konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Parken temizlik olarak Adana’da bulunan tüm firmalar ve şahıslara özel çalışmalarımız bulunmaktadır. Referans listemiz ve örnek uygulamalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adana bölgesi dışında bulunan yerlere gerekli koşullar sağlandığı takdirde hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

İzmir Kürtaj Medyum